tel. (32) 231 35 56 kom. 600 309 606

Osiedle Malownicze

Marzysz o „postawieniu własnego domu”, ale nie masz czasu na codzienne doglądanie robót?
Chcesz wybudować dom wolnostojący w rozsądnej cenie?
Chcesz mieć wybór i zaprojektować wnętrze domu według swoich potrzeb?
Jeśli choć raz jesteś na „TAK”, to przyjrzyj się tej ofercie w promocyjnych warunkach.

Osiedle Malownicze to możliwość zakupu atrakcyjnie położonej działki wraz z usługą budowlaną. Usługa obejmuje wybudowanie domu wg jednego z czterech wariantów proponowanych przez wykonawcę lub zgodnie z projektem klienta, skonsultowanym indywidualnie z wykonawcą. Konstrukcja doprowadzana jest do stanu surowego zamkniętego ‑ z ociepleniem elewacji i pomalowaniem jej zgodnie z projektem ‑ deweloperskiego lub po uzgodnieniach na życzenie klienta „pod klucz”. Powierzchnia działek 569 mkw. lub 521 mkw. Rozpoczęcie budowy domów jest możliwe na wiosnę 2017 r. O kolejności budowy decyduje termin zawarcia umowy.

Od większości formalności związanych z budową wyręczy Cię architekt, wykonawca oraz kierownik budowy z wieloletnim doświadczeniem. Jakość i solidność wykonania gwarantuje firma od wielu lat związana z budownictwem mieszkaniowym i komercyjnym.

Lokalizacja:
Orzesze ul. Myśliwska to spokojna i zielona okolica, dobrze skomunikowana z całą Aglomeracją Górnośląską dzięki szybkiemu dojazdowi do autostrady A1 oraz Dróg Krajowych: 81 („Wiślanka”) i 44. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się placówki oświaty i lokalna komunikacja, sklepy i restauracje, obiekty sportowe i zakłady usługowe.
Z góry sprawdź okolicę: YouTube

Wybierz inwestycję

Osiedle Malownicze